У селі Савинської громади облаштовують дитячий простір

05.03.2024 11:50 Савинці
Дитячий простір у Вишневій/Фото: Наталія Сухотепла Дитячий простір у Вишневій/Фото: Наталія Сухотепла

У селі Вишнева Савинської громади облаштовують «Острів дитинства». Місцем його облаштування обрано простору кімнату в сільському клубі.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла староста Вишнівського старостинського округу Наталія Сухотепла.

 – У нашому окрузі наразі проживають 52 дитини від нуля до вісімнадцяти. Двадцять п'ять із загальної кількості дітей – внутрішньо переміщені особи. Разом із батьками вони переїхали до Вишневої із Харкова, села Комишуваха, що на Барвінківщині, Козачої Лопані. На жаль, більшості з них немає куди повертатися.  Тож такий простір потрібен, щоб діти знаходили себе в заняттях для душі, відволікалися.  БФ «Єдність та сила» за фінансової підтримки Швейцарії придбав проєктор, столики, стільці, книжкові полиці.  Партнери обіцяють на цьому не зупинятися, –  зазначає староста Наталія Сухотепла.

Також харківська школа з вивчення англійської «Green forest», яка організовує благодійні ярмарки, а виручені кошти скеровує на підтримку бібліотек на деокупованих територіях, передала Вишнівській публічній бібліотеці проєктор, два ноутбуки, кольоровий прінтер, настільні ігри, 300 книжок. Та спершу благодійники замінили в сільській книгозбірні три вікна, пошкоджені обстрілами під час окупації.

Нагадаємо, що у пошкодженому ліцеї Чкаловської громади відкрили «Острів дитинства».

Також нагадаємо, що у Краснокутській громаді продовжують працювати над проєктами для освіти та розвитку дітей. У ТГ відкрили ще один дитячий простір – «Простір, дружній до дитини». 

Автор: Тетяна Чмут