На сміттєвому полігоні у селищі Шевченкове знайшли ворожі боєприпаси. Фото

18.01.2023 13:54 Шевченкове

У селищі Шевченкове Харківської області на полігоні ТПВ вилучили мішок з боєприпасами та патрони для БМП.

Як повідомили кореспондентці медіа “Слобідський край” в одному з підрозділів ЗСУ, під час розчищення полігона БАТ (важкий бульдозер на базі танка) вигорнув мішок із ворожими боєприпасами.

– БАТ розгортав сміття та вигорнув мішок, з якого посипалися запалювачі для РПГ. І це лише частина “знахідок”, ще знайшли цинк з патронами для БМП. Роботи одразу призупинились, на місце викликали спеціалістів ДСНС, бо наші сапери виконують інше бойове завдання, – розповіли військові.

Боєприпаси у селищі Шевченкове

Вибухотехніки забрали та знешкодили знайдені боєприпаси. Загальна площа полігона ТПВ у селищі Шевченкове складає 4,5 га. Наразі за допомогою спеціалістів підрозділу ЗСУ розчищено майже 3 га площ.

– Керівництво Шевченківської СВА казало, якщо хоча б два або три гектари полігона буде розчищено – вони вже будуть задоволені, й це врятує Шевченкове і Чкаловське від сміттєвої катастрофи, – кажуть у бригаді.

Роботи з розмнування у Шевченковому

Нагадаємо, окупанти кинули БАТ ще в середині серпня під час відступу з Балаклії, наразі техніка працює на користь жителів селищ Шевченкове та Чкаловське Харківської області. А також у селі Гракове ведуться роботи з розмінування для подачі електроенергії. Також ми писали, що окупанти обстріляли Куп’янськ Харківської області 17 січня близько 14:30.

Інші новини Шевченкове та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.