Шевченківська громада отримала електротранспорт: де його використовуватимуть

03.04.2024 11:19 Шевченкове
Електроскутер для Шевченківської громади/Шевченківська СВА Електроскутер для Шевченківської громади/Шевченківська СВА

Шевченківська громада отримала електроскутер для працівників соціальної сфери.

 

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» директорка Центру надання соціальних послуг Шевченківської селищної ради Алла Калашнікова, нещодавно фахівець центру отримав електроскутер.

– Він нам конче потрібний, у нас дуже багато підопічних, до яких необхідно їздити самостійно. Цей електроскутер отримає один фахівець, який опікується родинами, що опинилися у складних життєвих обставинах,  – каже Алла Калашнікова.

Наразі  в громаді працює 32 соціальних працівники. Загалом вони обслуговують 1105 місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб. Раніше в соцпрацівників були велосипеди, їх закупляв терцентр. Утім, з того часу минуло вже шість років, тому вони вже зносилися. Через те, що громада велика, працівникам складно добиратися до всіх підопічних. Тож вони самостійно обирають, куди можуть пройтися пішки, а куди доведеться їхати на транспорті. 

– У нас шістнадцять сіл, і протяжність їх дуже велика. Людині з одного краю доїхати в інший – це дуже багато часу. Село протягується і на три, і на чотири кілометри, і навіть на п'ять кілометрів. Звичайно, цієї допомоги не вистачить, аби забезпечити всіх наших фахівці, але і за неї ми дуже вдячні, – зазначила вона.

Автор: Анастасія Хушану