У селі Петропілля відкрили дитячий центр дозвілля

31.07.2023 10:21 Шевченкове
Джерело: Сергій Старіков Джерело: Сергій Старіков

Для школярів села Петропілля Шевченківської громади Харківської області облаштували дитячий центр. 

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на начальника Шевченківської селищної військової адміністрації Сергія Старікова, це перший проєкт, який було реалізовано у селі Петропілля. 

– Його можна сміливо назвати проєктом відновлення і розвитку водночас. У результаті співпраці із благодійним фондом "Єдність і сила" було відремонтовано частину приміщення колишнього дошкільного закладу та облаштовано дитячий центр дозвілля, - каже Сергій Старіков.

У селі Петропілля облаштували дитячий центр дозвілля

Так, центр обладнали комп'ютерною технікою, розвивальними іграми, музичним центром та меблями. З дітьми будуть працювати керівники гуртків. За словами начальника шевченківської СВА, подібні заклади необхідні у всіх населених пунктах громади, де проживає багато дітей. Наразі робота по їх створенню продовжується.  

Нагадаємо, Шевченківська громада Харківської області отримала від благодійників ліжка для післяопераційних хворих, медпрепарати та генератор. 

Раніше ми писали, що жителів селища Шевченкове просять долучитися до облаштування укриттів у підвалах багатоквартирних будинків. 

Головні новини селища Шевченкове читайте на нашому сайті.