У Шевченківську громаду передали допомогу для медзакладів

13.07.2023 14:51 Шевченкове
Джерело: Шевченківська СВА Джерело: Шевченківська СВА

Шевченківська громада Харківської області отримала від благодійників ліжка для післяопераційних хворих, медпрепарати та генератор.

 

Як повідомляє медіа «Слобідський край»  з посиланням на Шевченківську селищну військову адміністрацію, центральна лікарня громади отримала два сучасних автоматизованих ліжка для післяопераційних хворих. Також сімейна ланка медицини отримала медичні препарати.

– Фонд надав засоби для облаштування простих укриттів. Люб'язно надана фондом допомога дозволить підвищити якість послуг, що надають заклади охорони здоров'я, укомплектувати прості укриття для населення, – зазначили у Шевченківській СВА.

Допомга Шевченкове

Раніше ТГ отримала потужний генератор, який допоможе забезпечити безперебійну роботу теплової мережі в опалювальний сезон. Зокрема, у разі відключення електроенергії, теплом будуть забезпечені соціальна сфера, медичні та освітні заклади.

Нагадаємо, що жителів селища Шевченкове просять долучитися до облаштування укриттів у підвалах багатоквартирних будинків. 

Нагадаємо також, 12 червня окупанти завдали ударів по селищу Шевченкове Харківської області. Двоє людей зазнали поранень, понад 35 будинків пошкоджено

Головні новини селища Шевченкове читайте на нашому сайті.