У селищі Шевченкове шукають партнерів для відбудови житлових будинків

02.02.2023 15:04 Шевченкове
Унаслідок бойових дій у селищі Шевченкове Харківської області та інших населених пунктах громади пошкоджено 668 домівок.

Як розповів кореспондентці медіа “Слобідський край” начальник Шевченківської селищної військової адміністрації Сергій Старіков, наразі громада шукає партнерів для відбудови населених пунктів.

– Ми займаємося пошуками партнерів для відбудови та модернізації котельні в Шевченковому, а також пошкоджених унаслідок бойових дій житлових будинків та інфраструктури ринку. Пошуки ідуть, але поки що конкретного результату немає. Наразі займаємося розробкою проєктної документації, – зазначив Сергій Старіков.

Наразі у селищі Шевченкове та інших населених пунктах громади проживає 13 тисяч людей. До повномасштабного вторгнення тут жило понад 19 тисяч мешканців. Від місцевих жителів надійшло 668 заяв про пошкодження житла. 

Нагадаємо, справу «очільника пункту поліції» в окупованому Шевченковому передали до суду. Раніше ми писали, що в селищі Шевченкове працює відділ ДМС. 

Також читайте, у селищі Шевченкове Харківської області на полігоні ТПВ вилучили мішок з боєприпасами та патрони для БМП. 

Інші новини Шевченкове та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.