Дворічну Віолетту Мужичук, яку шукали чотири доби, виписали з лікарні (фото)

07.06.2023 18:27 Слобожанське

Дворічну жительку села Скрипаї Слобожанської громади Харківської області, пошуки якої тривали вдень і вночі протягом чотирьох діб, 7 червня виписали з лікарні.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на відділ комунікації поліції Харківської області.

«Дівчинка постійно знаходилася під наглядом лікарів. Сьогодні медики дозволили мамі забрати Віолетту додому. З малечею все добре, вона знову посміхається», – йдеться у повідомленні.

У день виписки поспілкуватися з Віолеттою до лікарні приїхали заступник начальника ГУНП у Харківській області В’ячеслав Давиденко і начальник управління карного розшуку Роман Іващенко, які брали активну участь у пошуку дитини.

За словами В’ячеслава Давиденка, з дівчинкою все добре, лікарі надали всю необхідну допомогу. Віолетта знову посміхається і навіть погодилася на фото.

Дівчинка пообіцяла поліцейським більше не ходити до лісу.

заступник начальника ГУНП в Харківській області В’ячеслав Давиденко і начальник управління карного розшуку Роман Іващенко, Віолета Мужичук з мамою

Нагадаємо, Віолетта Мужечук зникла з подвір’я у селі Скрипаї Слобожанської громади увечері 23 травня. Цілу ніч поліцейські разом з місцевими жителями прочісували околиці населеного пункту, місцевість та лісові насадження. 

24 травня  до пошуку дитини залучили водолазів ДСНС та обласної водолазної служби. Вони обстежили дно місцевих водойм. Паралельно тривають пошуки на місцевості. До пошуку підключені волонтери пошуково-рятувального загону «Мілена», кінологи.  25 травня дівчинку оголосили у розшук.

27 травня дворічну дівчинку знайшли живою в густому лісі, в кущах, за шість кілометрів від дому.

Більше новин селища Слобожанське читайте тут.

Автор: Галина Гришко