Депутат на Харківщині заздалегідь готувався до приходу «руського миру»

22.06.2022 10:38 Солоницівка

Днями, 13 червня, Харківський районний суд виніс вирок депутату Солоницівської селищної ради від «ОПЗЖ» Андрію Лазуренку за підготовку дій, спрямованих на захоплення державної влади окупантами.

Про це повідомили на офіційній сторінці видання «Солоницівський Вісник». Зазначений документ опублікований в Єдиному реєстрі судових рішень. Мова в ньому йде про те, що у період з 2 по 5 березня, перебуваючи у селищі Високий Солоницівської селищної ради, Андрій Лазуренко зателефонував до представників молодіжного крила партії через додаток WhatsApp та повідомив, що «найближчим часом Харків та Харківська область будуть окуповані представниками зс рф». Депутат наказав підготуватися до встановлення в регіоні підконтрольної росії влади, при цьому планувалося вчинення насильства над бійцями тероборони, а також правоохоронців.

Повідомляється, що наразі Андрій Лазуренко розкаявся у вчиненому кримінальному правопорушенні. Крім того, депутат активно сприяв розкриттю даного злочину. Потерпілих унаслідок кримінального правопорушення немає.

Нагадаємо, На Харківщині заарештували депутата «ОПЗЖ» за спробу зміни влади.