Ліцеї Солоницівської громади отримали шкільні меблі

12.12.2023 11:50 Солоницівка
Меблі для закладів освіти Солоницівської громади/Солоницівська селищна рада Меблі для закладів освіти Солоницівської громади/Солоницівська селищна рада

Благодійники передали до ліцеїв Солоницівської громади Харківської області 52 парти, 104 стільчики та шкільну дошку.

Як повідомила медіа «Слобідський край» начальниця відділу освіти, культури молоді та спорту Солоницівської селищної ради Наталія Плотнік, наразі громада активно залучає до співпраці міжнародних партнерів та організації. Нещодавно від німецького фонду Солоницівські ліцеї №1, №3 та Вільшанський ліцей отримали меблі.

– Благодійна організація «Даруй Добро» звернулася до німецьких донорів, і вони надали нам 52 парти, 104 стільчики та шкільну пересувну дошку. Ці меблі не нові, але дуже якісні та в дуже гарному стані, – каже Наталія Плотнік.

Вона зазначає, що наразі меблі дуже потрібні. Нещодавно до громади звернулися батьки п’ятикласників одного з ліцеїв, аби у кабінет придбали нові парти, бо зі старих діти повиростали.

– Батьки дуже сподіваються, що скоро діти підуть до школи, й вже хвилюються, що вони виросли з парт. Тому ми нові парти віддали п’ятикласникам,  – розповіла начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради.

Нагадаємо, у Солоницівській громаді відкриють центр ментального здоров’я. Раніше ми писали, що безкоштовними дровами забезпечать 142 домівки Солоницівської громади. Нагадаємо також, у Солоницівській громаді відкрили два класи безпеки та спортмайданчик. 

Автор: Анастасія Хушану

Теги: