У Солоницівці оновили приміщення пожежної охорони

18.04.2024 10:56 Солоницівка
Ілюстративне фото Ілюстративне фото

В оновленому приміщенні Солоницівської пожежної охорони проводитимуть заняття для дітей.

 

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» заступниця Солоницівського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Марина Панасюк, відбулося відкриття оновленого приміщення Солоницівської пожежної охорони. Це стало можливим завдяки проєкту, який спрямовано на поліпшення умов роботи рятувальників.

– На території нашої громади є місцева пожежна охорона, але вона була у власності держави. У вересні 2023 року ми прийняли її в комунальну власність. Нині за підтримки міжнародних партнерів ми придбали для цього приміщення ліжко, стільці, шафи металеві для одягу, чайник, планшет, роутер, холодильник, – сказала Марина Панасюк.

Згодом одна з благодійних організацій виграла грант на проведення ремонту приміщення місцевої пожежної охорони. Тож було відремонтовано та укомплектовано роздягальні, душові кімнати, кімнату відпочинку та кімнату для нарад. Тепер у приміщенні проводитимуть заняття, направлені на підвищення обізнаності молодого покоління щодо правил пожежної безпеки та уникнення небезпеки в мінній зоні.

– На відкриття оновленого приміщення ми запросили школярів громади. Співробітники Харківського районного управління ГУ ДСНС України у Харківській області провели для них перші заняття з пожежної та мінної безпеки в спеціально обладнаній кімнаті. Надалі плануємо періодично проводити такі заняття, де дітям будуть розказувати про війну, пожежну та мінну безпеку, надання первинної медичної допомоги тощо, – зазначила Марина Панасюк.

Наразі в Солоницівській громаді недоцільно створювати добровольчі пожежні команди, адже в ТГ уже працює три таких, які охоплюють усі населені пункти.

Автор: Анастасія Хушану