Жителі Солоницівської громади приєдналися до світового заїзду на велотренажерах

25.01.2023 16:51 Солоницівка

У селищі Вільшани пройшов заїзд на інтерактивних велотренажерах під назвою “Рухайся задля здоров'я”.

Заїзд на велотренажерах під назвою “Рухайся задля здоров'я” проходив у селищі Вільшани з 8 по 15 січня на базі велоклубу “Champion”. У заході взяли участь жителі Солоницівської та Дергачівської громад, про це кореспондентці медіа “Слобідський край” розповів організатор велозаїзду Олександр Авдєєв.

– У велозаїзді могли взяти участь усі охочі. Більшість учасників були вчителями та учнями Вільшанського, Пересічанського ліцеїв Солоницівської громади та Слатинського ліцею Дергачівської громади. Також до заходу долучилася начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Яна Грицай. За результатами вона була з найкращим часом у своїй категорії. Загалом було 30 учасників, – каже Олександр Авдєєв.

Велозаїзд Вільшани

Організатор велозаїзду зазначив, що наймолодшому учаснику було сім років, а найстаршому – 69 років. 

– Заїзд проходив на інтерактивному тренажері в програмі Zwift, яка в онлайн-режимі відтворює їзду на велосипеді. Кожен міг їхати на власному велосипеді. Програма відтворює рельєф траси та передає його на тренажер. Якщо траса з підйомом – буде важче їхати, якщо спуск – легше, – пояснює Олександр Авдєєв.

Під час їзди на тренажері також необхідно перемикати швидкості. Тобто програма повністю відтворює звичну їзду по дорозі. А учасники, яких показують на моніторі, є реальними людьми, які на цей час на таких самих тренажерах влаштовують велозаїзд.

Тренажери Вільшани

– Це світова мережа, яка дозволяє їздити з людьми усього світу. Тож ми вирішили доєднатися до цієї програми, щоб показати, що українці так само ведуть здоровий спосіб життя. Тим паче у зимовий час любителі велоспорту не можуть виїжджати на дорогу, а в теплу пору року це може бути досить небезпечним через війну, – зазначив Олександр Авдєєв.

Після закінчення велозаїзду всі учасники отримали авторські магніти, а 11 з 30 учасників отримали подарунки від велоклубу та Солоницівської громади. 

Велозаїзд Солоницівська громада

– Заїзд проводився не в рамках змагання, а просто для того, аби залучити людей до активного способу життя та підняти настрій. Кожен їхав, спираючись на свої сили. За кращими результатами учасників, які були зафіксовані в програмі, було відзначено 11 переможців. Від нашого клубу вони були нагороджені авторськими чашками, а також отримали подарунки від очільника Солоницівської громади Андрія Литвинова, – каже організатор велозаїзду.

Нагадаємо, юні спортсмени Солоницівської громади передали 24 тисячі гривень на ЗСУ.  Раніше ми писали, що 21 січня уродженець Краснограда Харківської області Михайло Мудрик дебютував за лондонський «Челсі». А футбольна команда з Біляївської громади мріє зіграти на обласній першості.

Головні новини Солоницівка читайте на нашому сайті.