Старий Салтів
У Старому Салтові чоловік вирішив порибалити подалі від берега: що сталося далі
03.03.2024 14:19
Старий Салтів
Циркуни розміновані повністю, де зараз тривають роботи: інформація ХОВА
22.02.2024 13:23
Циркуни
По селах Старосалтівської громади курсуватиме мобільна аптека: де і коли
20.02.2024 10:21
Старий Салтів
Втратила усе та пішла на «МастерШеф»: захоплива історія мешканки Старого Салтова
18.02.2024 16:27
Старий Салтів
У селах Старосалтівської громади працюватимуть виїзні бригади медиків: графік
13.02.2024 14:52
Старий Салтів
У Старому Салтові по подвір’ях жителів ходитимуть сапери: що відомо
07.02.2024 15:51
Старий Салтів
Медична консультація в Старому Салтові: куди звертатися жителям громади
24.01.2024 15:51
Старий Салтів
У селі Шестакове відновили криницю
23.01.2024 17:29
Старий Салтів
У Старому Салтові ремонтують зруйнований окупантами водогін
16.01.2024 13:21
Старий Салтів
Жителі деокупованих громад Харківщини отримали продуктові набори
16.01.2024 10:22
Борова
У Старому Салтові «Лікарі Світу» нададуть безкоштовну психологічну допомогу
12.01.2024 10:51
Старий Салтів
У трьох деокупованих громадах Харківщини встановили модульні клініки
11.01.2024 18:21
Балаклія

Новини Старого Салтова від редакції “Слобідський край”

Як створюються новини Старого Салтова

Старий Салтів - це не просто мальовниче селище на північному сході Харківської області розташоване на березі Печенізького водосховища. Це центр громади, яка пережила окупацію під час повномасштабного вторгнення росії, була деокупована і зараз відновлюється від наслідків агресії та навіть активно розвивається. Регіональний інформаційний бренд "Слобідський край" відображає життя Старосалтівської громади з 2002 року, а з 2022 року приділяє новинам громади особливу увагу.

Редакція ЗМІ складається з досвідчених журналістів , які хочуть створювати максимально якісний та цікавий контент про життя Старого Салтова. Журналісти та редактори медіа постійно збирають інформацію про події, які відбулися в громаді, спілкуються з місцевими жителями, та а також з представниками влади. Ми також розповідаємо історії мешканців Старосалтівської громади Харківської області.

Вся зібрана інформація аналізується, ретельно перевіряється. Журналісти відбирають найважливіше та цікаве, та структурують її відповідно до теми та формату матеріалу. Ми намагаємося створюювати унікальний та цікавий матеріал про життя Старого Салтова та всієї громади і її мешканців.

На інтернет-порталі "Слобідський край" є рубрика "Старий Салтів новини", де розповідається про все, що відбувається у громаді.

Останні новини Старого Салтова

Життя Старого Салтова: основні події

Однією з найбільш значущих подій у житті Старого Салтова стало звільнення громади від російських окупантів у 2022 році. Тепер громада відновлюється і повертається до повноцінного життя та розвитку.

До повномасштабного вторгнення росії головним пріоритетом у розвитку громади був розвиток туризму на березі Печенізького водосховища. На березі водосховища були розташовані міні-готелі, бази відпочинку, кемпінги, громадський і платний пляж. Завдяки цьому, місцеві жителі та туристи могли насолоджуватись красою природи та активним відпочинком.

Старий Салтів став улюбленим місцем для відпочинку та зняття стресу в Харківській області завдяки ініціативам місцевих громадських організацій та бізнесу, які підтримують інтенсивний розвиток туристичної інфраструктури.

Крім того, в цьому селищі у 1667 році народився Кіндрат Булавін, козацький отаман, який славився своєю сміливістю та відвагою та входив до числа легендарних козацьких отаманів. Це був ще один туристичний магніт Старого Салтова.

Сьогодні внаслідок воєнних дій Старий Салтів тимчасово не використовує свій туристичний потенціал. Але у представників місцевої спільноти, бізнесу та влади вже є проекти щодо подальшого розвитку громади у цьому напрямку.

У підсумку можна сказати, що Старий Салтів - це місце, де життя кипить, навіть незважаючи на воєнні події, а свіжі новини про події в селищі завжди цікавлять як місцевих жителів, так і тих, хто цікавиться тим, що відбуваться на деокупованих територіях Харківської області.