У деокупованому селищі на Чугуївщині відкрили оновлену поліцейську станцію (фото)

22.12.2023 07:55 Старий Салтів
Нове приміщення поліцейських офіцерів громади у Старому Салтові / Фото: Поліція Харківської області Нове приміщення поліцейських офіцерів громади у Старому Салтові / Фото: Поліція Харківської області

У Чугуївському районі Харківської області поліцейським офіцерам облаштували нове приміщення. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Поліцію Харківської області.

Поліцейську станцію відкрили в деокупованому селищі Старий Салтів, попередня була розграбована та знищена російськими військовими під час захоплення громади.

На території Старосалтівської громади працюють двоє поліцейських офіцерів: Денис Карпек і Дмитро Новицький. Для надання якісних поліцейських послуг правоохоронцям виділили нове приміщення, яке облаштували необхідною офісною технікою та іншим приладдям для роботи.

За словами начальника поліції Харківщини Володимира Тимошка, «Поліцейський офіцер громади» – один з найуспішніших проєктів Національної поліції України. Після його початку голови місцевих громад почали звертатися до поліції з пропозицією про співпрацю.

Поліцейська станція, Старий Салтів

Службова автівки поліцейських офіцерів, які працюватимуть у Старосалтівській громаді / Фото: Поліція Харківської області

Нагадаємо, проєкт «Поліцейський офіцер громади» – це якісна модель співпраці населення і поліції, постійна поліцейська присутність у всіх куточках громади. Його мета – забезпечити територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працює, але й живе на території  громади. Головне завдання офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати своєчасне запобігання правопорушенням. 

  • В Україні, зокрема на Харківщині, проєкт започаткований декілька років тому. Станом на вересень 2023 року серед 56 громад Харківщини проєкт було реалізовано в 30.

Раніше ми писали, що у селищі Старий Салтів Харківської області відновлюють 19 об'єктів: 17 багатоквартирних житлових будинків, заклад освіти та заклад охорони здоров'я, де також буде розміщено ЦНАП. Загальна вартість робіт складає понад 577 мільйонів гривень.

А також, у Старосалтівській громаді п'ять родин отримали у власність модульні будинки. В будиночках є сантехніка, окремий санвузол, дві кімнати для відпочинку та кухонька, безперебійне електропостачання та водопостачання. 

Автор: Анна Хливнюк