У Старому Салтові відновлюють пошкоджені обстрілами амбулаторію та ЦНАП

16.08.2023 14:51 Старий Салтів
Фото: Старосалтівська селищна військова адміністрація Фото: Старосалтівська селищна військова адміністрація

У селищі Старий Салтів Харківської області капітально ремонтують 3 багатоквартирні житлові будинки, а також будівлю, в якій розміщується амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 1, ЦНАП та селищна рада. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Старосалтівську селищну військову адміністрацію.

В адміністративній будівлі, де відновлюють амбулаторію, ЦНАП та селищну раду, замінюють опалення, оскільки котельня була пошкоджена внаслідок обстрілу.

«Проводимо роботи з інженерії, робимо систему вентиляції, електричну частину, слаботочну систему. Паралельно займаємося зовнішніми роботами, уже зроблена покрівля, на 70 % виконано фасад. Вставили всі вікна, завезли на об’єкт двері, але встановимо їх після того, як закінчимо внутрішні роботи. Окрім того, планується благоустрій території», – розповів директор генпідрядної організації Роман Мовчан.

Загальна кошторисна вартість робіт цього об’єкта становить майже 74 мільйони гривень. Відновлювальні роботи будівлі планують закінчити вже у наступному році.

«Дуже чекаємо відновлення, тому що ця частина селища значно постраждала. Ще й багато пенсіонерів тут живе, яким було б зручніше ходити в амбулаторію і в ЦНАП саме сюди», – сказала жителька селища Старий Салтів Майя.

Крім поточних об'єктів відновлення Старосалтівської громади, наразі розробляють проєктно-кошторисну документацію для ще 14 житлових будинків. Також у селищі планується невдовзі розпочати відновлення ліцею.

Загалом від російської агресії зазнали руйнувань понад 700 об’єктів.

Нагадаємо, у селах Старосалтівської громади Харківської області продовжують працювати лікарі мобільної клініки Британської гуманітарної місії UK-MED.

Раніше ми писали, що у селищі Старий Салтів 50 заяв від жителів громади вже отримали позитивне рішення щодо виплати компенсацій за зруйноване житло у межах програми єВідновлення.

Нагадаємо також, що у селищі Старий Салтів Харківської області відновила роботу станція поліцейських офіцерів громади.

Більше новин Старий Салтів читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко