В «Армії відновлення» працює 35 жителів Старосалтівської громади

08.05.2023 10:21 Старий Салтів
Джерело: Старосалтівська селищна військова адміністрація Джерело: Старосалтівська селищна військова адміністрація

До «Армії відновлення» в Старосалтівській громаді Харківської області вже приєдналося 35 жителів.

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Старосалтівську селищну військову адміністрацію, жителі громади потрапляють до «Армії відновлення» за направленням від Вовчанського управління Чугуївської філії Харківського обласного центру зайнятості. Наразі до суспільно корисних робіт приєдналося 35 жителів ТГ.

– Починаючи з березня,  робітники приводять до ладу наші вулиці, зони відпочинку, території біля ліцеїв та дитячих садочків. «Армія відновлення» продовжує працювати над благоустроєм вулиць Старосалтівської ТГ, прибиранням приміщень ФАПів та інших комунальних приміщень, – зазначили у Старосалтівській СВА.

З людьми, які долучаються до «Армії відновлення», укладається строковий трудовий договір. Оплата за роботу становить не нижче 6 700 гривень. Загалом, люди розвантажують та завантажують різноманітні товари, займаються ремонтно-відновлювальними роботами, заготовляють дрова, розбирають завали та прибирають території. Лише з березня цього року «Армія відновлення» займалася прибиранням узбіччя дамби через Печенізьке водосховище, проводила толоки в селах громади, прибирала майданчики, квітники. 

Нагадаємо, Вовчанську центральну районну лікарню перенесуть у Старий Салтів. Нагадаємо також, що у селищі Старий Салтів будуть відновлювати пошкоджений ліцей. Там зроблять укриття для дітей, а ліцей буде відбудований за сучасними нормами та правилами. 

Більше новин Старий Салтів читайте на нашому сайті. 

Автор: Анастасія Хушану