Аналіз крові за кілька хвилин: амбулаторія міста Валки отримала сучасний прилад

25.01.2023 12:49 Валки
Амбулаторія сімейного лікаря міста Валки завдяки співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) отримала сучасний гематологічний аналізатор вартістю майже 200 тисяч гривень.

Про це повідомляє Валківська міська рада, передає «Слобідський край».

– Цей аналізатор – справді дуже важливе і щоденно потрібне в роботі кожному лікарю медичне обладнання. Тепер наші сімейні лікарі мають можливість отримати аналіз крові пацієнта усього за кілька хвилин, – розповіла директор КНП «Валківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Марина Орлова.

Роботу нового гематологічного аналізатора випробував міський голова Валерій Скрипніченко.

За словами міського голови, він отримав результати аналізу менше ніж за хвилину після забору крові.

– З товариством GIZ не лише в наших сімейних лікарів, а й у громади в цілому налагоджені партнерські стосунки. Бо першим результатом нашої співпраці з GIZ стало будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям по вулиці Гагаріна у Валках. На даний час ми успішно співпрацюємо з цілим рядом міжнародних благодійних організацій, фондів, спільно вирішуючи цілий ряд важливих для життєзабезпечення громади питань», – нагадав Валерій Скрипніченко.

Нагадаємо, у місті Валки  з 23 січня по 5 лютого організована робота мобільної медичної бригади.

У жовтні Валківська громада у Харківській області, яка приймає в себе переселенців, отримала допомогу від організації «Благодійний фонд «Право на захист». У листопаді до Валківської громади передали 15 тонн теплого одягу, взуття та засобів гігієни.

Головні новини Валки читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко