У Валківській громаді планують організувати благодійний матч на підтримку ЗСУ

16.04.2022 18:50 Валки
Фото зі сторінки Євгена Шаповала у Facebook Фото зі сторінки Євгена Шаповала у Facebook

Попри війну, аматорський футбольний клуб «Маяк» із Валок Харківської області готується до нового сезону, проводячи тренування та товариські матчі.

Сьогодні, 16 квітня, футбольний клуб валківський «Маяк» проводив товариську гру проти валківської ДЮСШ. Такі зустрічі у Валківській громаді проводять вже другу суботу поспіль. Про це «Слобідському краю» розповів начальник команди «Маяк» Євген Шаповал

– Наразі на базі «Маяка» ми, так би мовити, зробили збірну. У ній грають футболісти «Маяка», які залишилися у Валках, плюс футболісти-переселенці, що нині перебувають у нашій громаді. Це представники професійних клубів – Денис Резепов з «Вовчанська» та Микита Асєєв із «Сум», приємні хлопці, сильні футболісти. Якщо буде можливість, ми їх заявимо за «Маяк», – ділиться Євген Шаповал. – Граємо проти 16-17-річних вихованців місцевої ДЮСШ. Ці матчі проводимо у селі Гонтів Яр, оскільки у Валках стадіон готується до сезону, тільки не відомо, коли він буде, там траву підсіюють, робимо невелику реконструкцію. В таких іграх на першому місці стоїть не результат, а сам процес гри, спілкування з хлопцями. Крім цього, ми тричі на тиждень намагаємося тренуватися. Загалом готуємося до сезону, наскільки це можливо в нинішніх умовах.

За словами Євгена Шаповала, такі матчі проводитимуться й надалі.

– Наразі ведемо переговори із Золочівською та Богодухівською громадами, щоб організувати у Валківській ТГ товариський благодійний матч на підтримку ЗСУ, –  каже начальник команди «Маяк».

Він також зауважує, що в команді присутній дух патріотизму і бажання перемогти ворога – представники «Маяка» захищають нашу землю від окупанта.

– Я перебуваю у добровольчому формуванні Валківської міської територіальної ради, наш тренер Віктор Детюк теж зі мною. Сашко Комісарів, один із наших провідних футболістів, зараз у ЗСУ. Ще один тренер команди Олександр Харченко із перших днів служить. Молоді наші гравці працюють на блокпостах, це Максим Рєзнік та Руслан Коверя. Плюс багато хлопців займаються волонтерством. Одним словом, наші хлопці справжні патріоти України, – зазначає Євген Шаповал.