Валківська громада отримала новий шкільний автобус

16.11.2021 16:05 Валки
Новий шкільний автобус передали Валківському ліцею імені Олександра Масельського. Він обслуговуватиме 120 учнів із шести сіл.

Новий шкільний автобус прибув у Валки ще минулого тижня. Як розповів "Слобідському краю" Валківський міський голова Валерій Скрипніченко,  автобус придбано за кошти обласного та міського бюджетів за відповідними програмами. Коштував транспорт 1,95 мільйона гривень, з яких 10 % сплатила громада.

Читайте також: Новий автобус з'явився у Нововодолазькій громаді. Фото

– У громаді вже було 10 одиниць транспорту: це 4 "Газелі" та 6 автобусів. Цей автобус вже одинадцятий, – додав Валерій Скрипніченко.

Новий автобус на 31 місце буде передано Валківському ліцею імені Олександра Масельського, і обслуговуватиме він понад 120 дітей щодня. Під’їздитимуть ним до ліцею учні з Гонтового Яру і Костіва. А також матимуть підвіз діти, які навчаються в філіях ліцею. До Гонтів’ярської філії їхатимуть учні зі Старих Валок і Водопою, до Минківської – з Кобзарівки та Данильчиного Кута.

Завдяки розширенню шкільного автобусного парку збільшиться і ефективність його використання, повідомляють у міській раді. Так, відтепер автобус на 31 місце, який раніше обслуговував ліцей, буде переміщено на шкільний маршрут Ков’яги – Перекіп – Баранове. До цього часу за цим маршрутом курсував автобус на 14 місць, і через його маленьку місткість доводилось робити декілька поїздок, щоб охопити всіх дітей.

Автор: Тамара Кіч

Теги: