Як та куди з Великого Бурлука евакуювали дітей-сиріт: подробиці

16.05.2024 14:55 Великий Бурлук

Станом на 16 травня 7 родин зі статусними дітьми, які мешкали на території Великобурлуцької громади, переїхали до інших районів Харківської області, одна дитина з бабусею евакуювалися до Волині, де проживатимуть у санаторії.

Як передає «Слобідський край», про це повідомила головний спеціаліст служби у справах дітей та сімї Великобурлуцької селищної ради Людмила Макогон.

За словами Людмила Макогон, загалом у Великобурлуцькій громаді мешкало 8 сімей опікунів-піклувальників, у яких проживало 10 дітей.

З метою підтримки сімей з територій, які підпали під евакуацію, ЮНІСЕФ виплатить опікуну-піклувальнику і дітям під опікою одноразову грошову допомогу в розмірі 10 800 гривень кожному. Також для тих, хто виявив бажання евакуюватися до Волині, ЮНІСЕФ забезпечує безкоштовний проїзд залізничним транспортом, харчування і перебування в оздоровчому закладі на необмежений термін, – розповіла вона.

У березні цього року згідно з рішенням Ради оборони області з Катеринівського та Малобурлуцького старостинських округів Великобурлуцької селищної ради було евакуйовано 98 дітей.

Нагадаємо, рішення про примусову евакуацію статусних дітей з прифронтових громад Харківської області ухвалили на засіданні Ради оборони області 13 травня.

Автор: Галина Гришко