Чотирьох дітей забрали у жительки Великобурлуцької громади

09.09.2021 15:45 Великий Бурлук

У Великому Бурлуці Харківської області вилучили чотирьох дітей у матері, яка не виконувала батьківські обов'язки.

Як повідомила “Слобідському краю” начальниця відділу у справах дітей Великобурлуцької селищної ради Тетяна Рябенко, родина протягом кількох років перебувала на обліку служби. Найменшій дитині 4 роки, найстаршій — 14.

- Довгий час сім'я була на соціальному супроводі. Мама не виконувала свої обов'язки. Діти голодували, – розповідає Тетяна Рябенко.

За словами сусідів, мати часто не ночувала вдома, тому вони годували покинутих дітей. Горе-матері 31 рік, вона живе одна без чоловіка і батьків, офіційно не працює.

вилучили дітей у жительки Великобурлуцької громади

8 вересня поліцейські офіцери громади та комісія у справах дітей вилучили дітей у матері та направили до Великобурлуцької центральної районної лікарні.

– До цього часу мати навіть не відвідала дітей у лікарні, – зауважує Тетяна Рябенко. – Коли ми дітей забирали, старші хлопці зібрали речі й сказали, що поїдуть від мами, а найстарша донька тулилася до директора школи, а не до мами.

Читайте також: У Лозівському районі четверо підлітків втекли з прийомної сім’ї - ФОТО (ОНОВЛЕНО)

Стан дітей наразі задовільний.  Їх направлять у соціальний центр у Вільхуватці.

Відносно жінки склали протокол про адмінправопорушення за ч. 1 ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» КУАП. Протягом п'яти днів служба збиратиме документи і подаватиме позов до суду про позбавлення матері батьківських прав.