У громадах Куп’янського району збільшилася тривалість комендантської години

31.08.2023 18:20 Великий Бурлук
Фото: kiev.vgorode.ua Фото: kiev.vgorode.ua

Відзавтра, 1 вересня, практично в усіх громадах Куп’янського району Харківської області змінюється тривалість комендантської години.

Як передає медіа «Слобідський край» з посиланням на Куп’янську районну військову адміністрацію, з 1 вересня 2023 року набуває чинності розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки начальника Куп'янської районної військової адмiнiстрацiï Андрія Канашевича «Про запровадження комендантської години на території Куп’янського району Харківської області».

– Запровадити на території Куп'янського району з 1 вересня 2023 року, до окремого розпорядження, комендантську годину шляхом заборони перебування громадян на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень, а також руху транспортних засобів на території: Дворічанської селищної, Кіндрашівської сільської, Куп’янської міської, Курилівської сільської, Петропавлівської сільської територіальних громад з 18:00 до 06:00 години. На території Великобурлуцької селищної, Шевченківської селищної, Вільхуватської сільської територіальних громад з 1 вересня 2023 року комендантську годину запровадити з 20:00 до 06:00 години, – ідеться в розпорядженні.

Нагадаємо, до цього у Великобурлуцькій і Шевченківській територіальних громадах комендантський час тривав з 22:00 до 06:00 години, в інших – з 20:00 до 06:00. 

– Люди абсолютно нормально сприйняли рішення про збільшення комендантської години. Для сільгоспників і об’єктів критичної інфраструктури це не буде проблемою, оскільки вони працюватимуть по перепустках, – розповів медіа «Слобідський край» начальник Великобурлуцької селищної військової адміністрації Віктор Терещенко.

Аналогічна ситуація і в Шевченківській громаді.

– Населення з розумінням сприйняло це розпорядження. Ніхто не скаржився, все проходить спокійно. Розмовляв із сільгосппідприємцями, вони все розуміють, готують подання, пишуть листи до райадміністрації, аби їм видали перепустки, – повідомив медіа «Слобідський край» начальник Шевченківської селищної військової адміністрації Сергій Старіков.

Мешканці, які евакуюються з населених пунктів Куп'янського району Харківської області, можуть знайти житло у безпечних районах країни за допомогою програми «Прихисток».  

Нагадаємо також, що військові армії рф двічі обстріляли з артилерії місто Куп’янськ Харківської області зранку 29 серпня. Внаслідок обстрілу о 8:30 загинув 45-річний чоловік та пошкоджено будівлю м’ясокомбінату, 

Більше новин Куп'янськ та Куп'янський район читайте на нашому сайті.