У Великому Бурлуку планують стерилізувати безпритульних тварин

01.05.2023 12:51 Великий Бурлук

У селищі Великий Бурлук Харківської області ветпрацівникам доручили розглянути питання щодо можливості проведення стерилізації безпритульних тварин на території населених пунктів громади. 

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Великобурлуцьку селищну військову адміністрацію, таке рішення будо прийнято на першому засіданні новоствореної державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

За результатами інформації завідувача Великобурлуцької дільниці ветеринарної медицини Сергія Івченка комісією були прийняті рішення:

  • Великобурлуцькій організації Українського товариства мисливців та рибалок, Великобурлуцькому лісництву ДП «Куп’янського держлісгоспу», Великобурлуцькій ГО «Берізки» доручили постійно вживати заходи щодо недопущення збільшення кількості здичавілих домашніх тварин та доведення чисельності поголів’я лисиць;
  • Великобурлуцькій дільниці ветеринарної медицини доручили відновити ведення реєстру та обліку собак і котів у громадян;
  • Проводити щеплення домашніх тварин проти сказу згідно з планом протиепізоотичних заходів; забезпечити клінічний огляд та карантинування тварин при підозрі на сказ; проводити серед населення роз’яснювальну роботу щодо небезпеки захворювання сказ;
  • Також ветпрацівникам доручили розглянути питання щодо можливості проведення стерилізації безпритульних тварин на території населених пунктів громади.

Відділу благоустрою Великобурлуцької селищної ради та Великобурлуцькій дільниці ветеринарної медицини потрібно буде розробити програму заходів щодо регулювання чисельності безпритульних тварин на території населених пунктів з урахуванням вимог Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження».

Нагадаємо, у Великобурлуцькій громаді комунальники продовжують усувати руйнування у приватному житловому секторі, спричинені ворожими обстрілами у квітні цього року.

Також Великобурлуцька селищна рада розпочала роботу з внесення до загальнодержавного реєстру інформації щодо пошкодженого внаслідок збройної агресії рф майна.

З 13 березня жителі Великобурлуцької громади Харківської області почали отримувати допомогу в розмірі 1200 гривень, що виплачує Червоний Хрест.  

Більше новин Великий Бурлук  читайте на нашому сайті.