У Великобурлуцькій громаді почали виплачувати разову допомогу. Графік видачі

13.03.2023 18:19 Великий Бурлук
Фото: shutterstock.com Фото: shutterstock.com

Відсьогодні, 13 березня, жителі Великобурлуцької громади Харківської області почали отримувати допомогу в розмірі 1200 гривень, що виплачує Червоний Хрест. Усі жителі ТГ, яким належать ці виплати, отримають гроші орієнтовно протягом найближчого місяця.

Як передає «Слобідський край» з посиланням на Великобурлуцьку селищну раду, відсьогодні, 13 березня, Товариство Червоного Хреста в Україні через «Укрпошту» розпочало видачу разової фінансової допомоги жителям деокупованої Великобурлуцької територіальної громади за списками, складеними у вересні 2022 року.

Допомогу в розмірі 1200 грн мешканці селища Великий Бурлук, а також сіл Балка, Буряківка, Горяне, Заміст, Михайлівка, Новоселівка та Юр’ївка можуть отримати в стаціонарному відділенні «Укрпошти» у Великому Бурлуці.

Жителі населених пунктів Шипуватського старостинського округу, Катеринівського (села Катеринівка та Андріївка) і Червонохвильського старостинських округів отримують також у місцевих стаціонарних відділеннях «Укрпошти».

А мешканці селищ Литвинівка і Канівцеве, сіл Голубівка, Жуків Яр, Лебедівка, Манцівка, Плоске, Яєчне, а також населених пунктів Гнилицького, Першогнилицького, Підсереднянського, Григорівського, Новоолександрівського, Малобурлуцького старостинських округів отримують ці кошти через пересувні відділення «Укрпошти».

При отриманні потрібно мати оригінал документів: паспорт, ІПН (код), свідоцтво про народження дитини.

Видача здійснюватиметься згідно з графіком. Тож завтра, 14 березня, гроші  у місцевому відділенні пошти можуть отримати жителі сімох вулиць Великого Бурлука:

 • вулиця Осіянська;
 • вулиця Громової;
 • вулиця Декоративна;
 • вулиця Медична;
 • вулиця Підгірна;
 • вулиця Сонячна;
 • вулиця Маяковського.

15 березня там же у відділенні «Укрпошти» видаватимуть гроші людям, які проживають на таких вулицях Великого Бурлука:

 • вулиця Паркова;
 • вулиця Шевченка;
 • вулиця Світла;
 • вулиця Центральна;
 • вулиця Гоголя.

Цей графік доповнюватиметься кожні три дні на сайті Великобурлуцької селищної ради.

Як повідомив медіа «Слобідський край» начальник Великобурлуцької селищної військової адміністрації Віктор Терещенко, понад дев’ять тисяч жителів ТГ повинні отримати цю грошову допомогу, а ці кошти вони отримають орієнтовно протягом найближчого місяця. Також він пояснив, чи «згорять» гроші, якщо людина не прийде.

– Хто не отримає кошти за графіком, гроші не «згорять». Є ще люди, які з різних причин не потрапили в списки, вони вносяться в додаткові. І люди з цього додаткового списку, думаю, також повинні отримати гроші протягом найближчого місяця. Це все моніториться, і такого не має бути, аби хтось, хто є в списках, не отримав кошти. Людина, яка не прийшла за графіком, може отримати гроші в інший день. Думаю, що це небагато буде людей, і вони не порушать графік, який ми напрацювали з «Укрпоштою», – розповів Віктор Терещенко.

Нагадаємо, у двох селах Великобурлуцької громади триває добровільна евакуація. На початку цього місяця обов’язкову евакуацію оголосили в кількох громадах Куп’янського району. Ми публікували телефони, за якими звертатися тим, хто  виїжджає. А евакуйовані сім’ї з Куп’янська приймуть у Житомирі. 

Більше новин селища Великий Бурлук  та Куп'янського району читайте на нашому сайті.