Жителі двох сіл Великобурлуцької громади здали кров для військових

23.01.2023 15:52 Великий Бурлук
Фото зі сторінки «Вісника Великобурлуччини» у Facebook Фото зі сторінки «Вісника Великобурлуччини» у Facebook
Мешканці сіл Шипувате і Середній Бурлук Харківської області завітали до обласного центру служби крові, де здали кров для наших захисників. Жителі Великобурлуцької громади й надалі допомагатимуть ЗСУ в такий спосіб.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив начальник Великобурлуцької селищної військової адміністрації Віктор Терещенко.

– До нас через Центр первинної медико-санітарної допомоги звернувся Харківський обласний центр служби крові. Вони сказали, що є велика потреба в крові для військових. Раніше, до війни, вони самі приїздили до нас, організовували забір крові. Втім на сьогодні у них бракує персоналу, через що вони за можливості попросили нас привезти людей.  Ми оголосили набір бажаючих  серед жителів двох сіл – Шипуватого і Середнього Бурлука. Селищна рада надала автобус, який відвіз донорів у Харків. Наразі набираємо охочих у селищі Великий Бурлук. Повеземо їх, коли зберуться 20-30 людей. Думаємо, що це буде десь приблизно через тиждень-два. Здавати кров для військових – це дуже важлива справа, тому й надалі проводитимемо такі заходи, – повідомив Віктор Терещенко.

Нагадаємо, цьогоріч у селищі Великий Бурлук відновив роботу ЦНАП. Раніше, у грудні, ми писали про доставку дров та відкриття відділення ще одного банку у Великобурлуцькій громаді.

Більше новин селища Великий Бурлук та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.