Як триває капітальний ремонт дороги до Елітного. Фото

10.06.2021 16:58 Вільхівка
На дорозі місцевого значення С212518 /Т-21-04/ до селища Елітне в Харківській області вже два місяці відновлюють найбільш зруйновану ділянку. Про це 10 червня повідомили в ДП «Дороги Харківщини».

Загальна протяжність дороги місцевого значення С212518 /Т-21-04/ становить 21,1 км. Плани на цей рік – відновити найбільш зруйновану 8-кілометрову ділянку від окружної дороги навколо міста Харкова до населеного пункту Вільхівка.

За словами заступника директора з експлуатаційного утримання автомобільних доріг ДП «Дороги Харківщини» Михайла Войтенка, щодня на об’єкті працюють майже 30 людей. Наразі виконуються роботи з упорядкування основного проїзду.

– На нинішньому етапі ми поклали нижній шар з асфальтобетонної суміші, допрацьовуємо з'їзди, формуємо узбіччя. Надалі плануємо виконувати роботи з влаштування верхнього шару, нанесення розмітки, заїзних «кишень», зупинок тощо, – розповів Михайло Войтенко.

Читайте також: Як за три місяці змінилася окружна дорога поблизу Пісочина та Безлюдівки. Фото

Він зазначив, що роботи на цій ділянці ведуться вже протягом двох місяців.

– Такий масштабний капітальний ремонт дороги тут не проводився з дня побудови. Кожного дня інженери техконтролю стежать за якістю виконання робіт, – сказав Михайло Войтенко.

Автор: Савелій Мякушко