Мешканці Вільхуватки можуть отримати фінансову допомогу

13.03.2023 13:53 Вільхуватка

На території Вільхуватської громади Харківської області розпочинає роботу французька міжнародна неурядова організація Acted, яка надає грошову допомогу.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Вільхуватську сільську раду.

«Організація надає одноразову грошову допомогу в розмірі 2220 грн на кожного члена родини. Допомогу виплачують одним платежем, але на три місяці. Тобто на одну людину можна отримати 6660 грн, за умови якщо раніше особа не отримувала грошову допомогу від інших міжнародних організацій», – зазначили у сільській раді.

Щоб зареєструватися у програмі допомоги, всі члени родини повинні мати документи: паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження дітей.

Допомога буде виплачуватися шляхом нарахування грошових переказів через відділення АТ «Ощадбанк» або Укрпошти.

Заявку на отримання допомоги можна подати, зателефонувавши на гарячу лінію за номером телефону: 0 800 336 936, з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 16.00.

За додатковою інформацією звертатися за номером телефону: 066 756 15 68.

Нагадаємо, 10 березня росіяни обстріляли село Вільхуватка Харківської області. Під вогонь потрапили ліцей, фермерське господарство та центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Раніше ми розповідали, що з прикордонного села Вільхуватської громади евакуювали вихованців дитячого будинку сімейного типу.

А також у Вільхуватці відновили мобільний зв’язок.

Більше новин села Вільхуватка читайте на нашому сайті.