Ранковий обстріл Вільхуватки: нові подробиці

07.02.2024 15:29 Вільхуватка
Фото: Сергій Болвінов Фото: Сергій Болвінов

Сьомого лютого приблизно о 5.20 ранку російські військові скинули керовані авіабомби на село Вільхуватку в Куп'янському районі. Це далеко не перший обстріл населеного пункту, але за потужністю і масштабом руйнувань найсильніший.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Вільхуватської сільської військової адміністрації Євген Шаповал.

– Дуже значні руйнування. Упродовж січня ми вже звикли до інтенсивних обстрілів, але сьогоднішній я б назвав найбільш масштабним і руйнівним від початку року. Це просто диво, що ніхто не постраждав.  Зруйновані колишня будівля сільради, поштове відділення «Укрпошти», зазнав ушкоджень медпункт. Медпрацівники намагаються врятувати оргтехніку, а також уціліле медобладнання та ліки. Різного ступеня пошкоджень (пробиті дахи, винесені вибуховою хвилею вікна, двері) зазнали і близько 10 приватних будинків. Допомогу будматеріалами ми надамо, та оскільки обстріли постійні, в пріоритеті будинки, в яких проживають люди, – зазначає Євген Шаповал, очільник Вільхуватської сільської військової адміністрації.

Незважаючи на збільшення інтенсивності обстрілів, у селі ще залишаються 300 людей.  Це третина від довоєнної їх кількості. Понад 200 вільхуватців виїхали упродовж січня нинішнього року. Попри обов'язкову евакуацію, яка оголошена у селі від 22 січня, після сьогоднішнього руйнівного обстрілу більшість уже написала відмову від неї. 

Нагадаємо, що вранці ворог скинув авіабомбу на Вільхуватку (фото).

Також нагадаємо, що 10 січня унаслідок ворожого обстрілу виникла пожежа у Вільхуватському ліцеї.