Ще у двох громадах Харківщини оголосили примусову евакуацію дітей

07.03.2024 17:34 Вільхуватка
Фото: weukraine.tv Фото: weukraine.tv

У 18 населених пунктах Вільхуватської та Великобурлуцької громад Харківської області проводитеметься примусова евакуація родин з дітьми.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на начальника Харківської ОВА Олега Синєгубова

Сьогодні, 7 брезеня, Рада оборони Харківської області підтримала проведення обов’язкової евакуації в примусовий спосіб дітей з їх батьками, або особами, які їх замінюють, або іншими законними представниками з 18 населених пунктів Великобурлуцької та Вільхуватської територіальних громад.

– На сьогодні маємо інформацію щодо проживання 110 неповнолітніх у Великобурлуцькій громаді та щодо 51 дитини в Вільхуватській громаді. Місця у нас для надання тимчасового помешкання для проживання цим сім’ям є. Також ухвалили рішення про проведення обов‘язкової евакуації жителів 57 населених пунктів Куп’янському району. Ми будемо посилювати комунікацію, щоб люди розуміли, що вони виїжджають в конкретні місця для проживання, й це не лише місто Харків і Харківська область. Це також й інші області. Якщо люди хочуть виїхати за межі Харківської області, будемо забезпечувати через «Укрзалізницю» безкоштовний проїзд. У тих областях, куди переїжджають, людям так само будуть готові надати місця для тимчасового проживання, – розповів Олег Синєгубов.

Нагадаємо, з Великобурлуцької громади виїхала третина населення з початку року

Автор: Савелій Мякушко