Вільхуватка: чому в громаді заборонили продавати алкоголь

16.01.2023 10:50 Вільхуватка

Від 14 січня на весь час дії воєнного стану у Вільхуватській громаді Куп’янського району заборонений продаж алкогольних напоїв.

Як розповів медіа «Слобідський край» начальник Вільхуватської сільської військової адміністрації Євген Шаповал, який підписав таке розпорядження, заборона на продаж алкоголю, крім пива та слабоалкогольних напоїв, діє на території всього Куп’янського району. 

– Нашу громаду разом із Великобурлуцькою обслуговує один підрозділ поліції. У вересні голова цієї громади підсилив розпорядження РВА та заборонив на їхній території продавати будь-які алкогольні напої, в тому числі слабоалкогольні та пиво. А в нас це було дозволено. Тому після спілкування з поліцією, враховуючи умови, які склалися, я підписав розпорядження про заборону продажу будь-якого алкоголю і в нас. На жаль, населення іноді зловживає саме пивом, – пояснив Євген Шаповал.

Нагадаємо, що сьогодні на Харківщині очікується невеликий сніг. Також нагадаємо, що у Первомайському Харківської області найближчим часом розпочнеться кампанія про обрання нової назви міста, а футболіст із Краснограда перейшов до "Челсі".

Про головні новини Вільхуватка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.