Жителів Височанської громади закликають ощадливо використовувати питну воду: що сталося

28.05.2024 12:26 Високий

Комунальники закликають жителів Височанської громади Харківської області не використовувати питну воду для поливу присадибних ділянок. Це може призвести до перебоїв водопостачання. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Височанську селищну раду.

З настанням тепла у Височанській громаді почало спостерігатися посилене навантаження на систему водопостачання. Як з’ясувалося, воно виникає через масовий полив присадибних ділянок та наповнення басейнів.

У зв’язку із цим КП «ТВСР» закликає жителів ощадливо використовувати питну воду, оскільки її кількість не розрахована на полив городини.

– Різке збільшення обсягів використання питної води вже зараз призводить до перебоїв із водопостачанням та до пониження тиску води в мережі. Утворюються ділянки з високим та низьким тиском, що призводить до поривів труб, – пояснили комунальники.

Нагадаємо, перед початком літнього сезону у Харкові посилили контроль за вмістом бактеріологічних, органічних та неорганічних показників. Наразі якість води в будинках харків'ян відповідає нормативним та всім санітарно-гігієнічним вимогам. 

Нагадаємо також, жителів регіону закликають мати достатній запас води для першочергових потреб на випадок перебоїв через російські обстріли.

Автор: Анна Хливнюк