Харківський напрямок: ворог атакував у районах Стариці, Липців і Вовчанська

21.05.2024 09:21 Вовчанськ
Фото ілюстративне / Генштаб ЗСУ Фото ілюстративне / Генштаб ЗСУ

На Харківському напрямку росіяни здійснили 5 невдалих штурмів у районах Стариці, Липців і Вовчанська. У трьох локаціях тривають бойові зіткнення.

Як повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов, кількість бойових зіткнень порівняно з минулою добою знизилася майже вдвічі, передає «Слобідський край».

- Ситуація контрольована. Наші воїни в окремих районах провели низку штурмових дій, тривають заходи з посилення стійкості оборони, - сказав Олег Синєгубов.

Начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник повідомив, що за активною підтримки авіації окупанти продовжують свої спроби досягти якихось успіхів.

- На Харківському напрямку ситуація залишається складною. Тим не менш, Сили оборони стримують ворожі атаки в районі Липців, Вовчанська та Стариці, завдаючи росіянам втрат у живій силі та техніці. Загалом можна обережно сказати, що обстановка потроху стабілізується і наміри окупантів здійснити швидкий наступ були зруйновані завдяки рішенням військово-політичного командування, ефективній взаємодії підрозділів та важкій роботі українських героїв, які дуже ефективно працюють по терористах, - зазначив Сергій Мельник.

На Купʼянському напрямку ЗСУ відбили 13 штурмів окупантів поблизу сіл Синьківка і Стельмахівка.

Нагадаємо, у ніч на 21 травня росіяни атакували Харків «шахедами», падіння уламків зафіксовані у 4 локаціях у трьох районах міста.