Масований обстріл Вовчанська: ворожий снаряд підпалив траву та дерев’яну електроопору

24.08.2023 16:49 Вовчанськ
Фото: ДСНС України у Харківській області Фото: ДСНС України у Харківській області

Військові російської армії завдали масованого артилерійського обстрілу міста Вовчанськ Харківської області вдень 24 серпня.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу ДСНС України в Харківській області, внаслідок обстрілів ніхто з мирних мешканців не постраждав.

Унаслідок обстрілів поблизу приватного сектора міста Вовчанськ загорілась суха трава та дерев'яна електроопора. Також були пошкоджені приватні житлові будинки та споруди місцевого агропідприємства.

Надзвичайники ліквідували пожежу під постійними ворожими обстрілами.

Вовчанськ, Харківська область. Пожежа після обстрілів 24 серпня 2023 р.

Вовчанськ, Харківська область. Ліквідація пожежі, яка виникла внаслідок обстрілів

Нагадаємо, у ніч проти 24 серпня російські військові також масовано обстрілювали Вовчанськ Харківської області. В результаті атак у місті сталися одразу 3 пожежі.

Раніше ми писали, що 17 липня у Вовчанській громаді оголосили примусову евакуацію дітей.

Рішення про обов’язкову евакуацію дітей з окремих 9 населених пунктів Вовчанської громади ухвалили на Раді оборони. Людей розселяють у Харкові, проте за бажанням вони можуть поїхати і в Полтавську, Рівненську область й інші регіони. Також родинам надають гуманітарну та іншу допомогу. 

Нагадаємо також, що у деокупованому місті Вовчанськ Харківської області зимою не буде газу для опалення багатоквартирних будинків.

Більше новин Вовчанськ читайте на нашому сайті.