Окупаційні війська вдарили по Вовчанських Хуторах зброєю з Північної Кореї (фото)

15.02.2024 06:28 Вовчанськ
Уламок снаряду з надписами корейською мовою / Фото: Сергій Болвінов Уламок снаряду з надписами корейською мовою / Фото: Сергій Болвінов

Правоохоронці зафіксували ще один випадок використання північнокорейської зброї у Харківській області.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на начальника слідчого управління Головного управління Нацполіції у Харківській області Сергія Болвінова.

Російські військові атакували мінометами село Вовчанські Хутори Чугуївського району. Під час огляду місця події правоохоронці знайшли уламки боєприпасів з надписами корейською мовою.

Цей уламок знайшли на території фермерського господарства у селі Вовчанські Хутори після мінометного обстрілу. Це фрагмент підривача до артснаряда, написи  корейською мовою. Вибухотехніки продовжують вивчати його, – пояснив Болвінов.

Під час атаки зазначені снаряди – попередньо, калібру 122 мм – поцілили поблизу складів та пошкодили будівлі та сільгосптехніку.

Уламок снаряду з Північної Кореї, Харківщина

Уламок снаряда з Північної Кореї, 14 лютого / Фото: Сергій Болвінов

Обстріл селища Вовчанські Хутори на Харківщині

Пошкоджена сільгосп техніка у Вовчанських Хуторах

Пошкоджене фермерське господарство у Вовчанських Хуторах, 14 лютого / Фото: Сергій Болвінов

Нагадаємо, схожий випадок стався у Харкові 7 лютого. Після обстеження місця обстрілу поліція знайшла уламки північнокорейських балістичних ракет. Попередньо, це були ракети HVASON 11GA (KN-23). 

Нагадаємо також, 13 лютого близько 10:50 росіяни обстріляли центральний ринок у Вовчанську. Одна жінка загинула на місці, ще одну госпіталізували до лікарні, де її швидко прооперували.

Автор: Анна Хливнюк