Проводила антиукраїнську агітацію в школах: у Вовчанську підозрюється освітянка

15.07.2022 11:35 Вовчанськ
Харківська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру жінці за те, що вона проводила антиукраїнську агітацію серед директорів навчальних закладів Вовчанщини Харківської області.

Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.

Жінка обіймала посаду начальниці відділу освіти Вовчанської міської ради. З моменту окупації громади 24 лютого почала співпрацювати з російськими окупантами.

За даними прокуратури, вона скликала наради директорів шкіл та дитячих садків, на яких проводила антиукраїнську агітацію та повідомляла про впровадження російських стандартів освіти. Також жінка закликала освітян співпрацювати з окупаційною владою.

Наразі їй заочно повідомлено про підозру за фактом пропаганди в закладах освіти з метою сприяння здійсненню збройної агресії проти України.

Санкція за цим злочином передбачена виправними роботами на строк до двох років або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років.

Автор: Олександр Манченко