Розстріл мирних жителів у Вовчанську: нові подробиці вбивства (фото)

21.05.2024 18:56 Вовчанськ
Фото: Харківська обласна прокуратура Фото: Харківська обласна прокуратура

Прокуратура вживає заходи для всебічного розслідування розстрілу мирних жителів у прикордонному Вовчанську.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

За даними слідства, 15 травня 2024 року 70-річний чоловік разом з дружиною вирішили самостійно евакуюватись з Вовчанська. До них вирішив приєднатись ще один житель міста.

Чоловік знайшов крісло колісне та посадив у нього дружину, тому що у неї вже тривалий час були проблеми із ногами. Втрьох вони рушили у напрямку Харкова.

Коли мирні жителі були поруч з місцевою лікарнею, окупанти відкрили по них вогонь. Чоловік, який приєднався до подружжя, та жінка загинули на місці.

70-річному потерпілому вдалось врятуватися та дійти до околиць Вовчанська, де його зустріли українські військові і відвезли до Харкова.

Чоловік не зміг навіть забрати тіло своєї дружини, оскільки у механічній частині крісла колісного застрягли гілки і його неможливо було зрушити з місця.

Наразі чоловік перебуває в безпеці, прокурори його допитали. Він розповів, що російські військові відкрили по них вогонь з пʼятиповерхівки, яку вони зайняли.

Слідство триває.

Нагадаємо, що у Вовчанську окупанти FPV-дроном атакували авто поліції.

Також, росіяни не полишають намірів захопити Вовчанськ, тому місто перебуває під постійними обстрілами. Для цього окупанти застосовують різні види озброєння. Разом з тим у населеному пункті ще залишаються люди.

Автор: Валерія Ткаленко