Стало відомо про перші розстріли цивільних: жителям Вовчанська не дають евакуюватися

16.05.2024 12:47 Вовчанськ
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

У місті Вовчанськ Харківської області ситуація залишається вкрай напруженою. Cьогодні стало відомо про перші випадки розстрілу цивільних людей.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка.

У північній частині міста Вовчанськ, де наразі йдуть активні бойові дії, російські військові беруть цивільних мешканців у полон.

Станом на зараз російські військові, які намагалися закріпитись у місті, не дозволяли місцевим мешканцям евакуйовуватися: людей почали викрадати та зганяти до підвалів. Уже відомо про перші розстріли цивільних. Так, один із жителів намагався втекти пішки, відмовився виконувати команди загарбників – і його вбили.

Евакуаційні групи поліції, попри інтенсивні бойові зіткнення, продовжують вивозити людей та намагаються забезпечити їм подальшу евакуацію.

Нагадаємо, 15 травня у Генштабі повідомили, що українські підрозділи працюють, аби не допустити накопичення ворогом сил і засобів у північній частині міста ВовчанськТам же триває прочісування міської забудови для виявлення місць зосередження особового складу і техніки ворога, а також можливих позицій.