У Вовчанській громаді заживили села, знеструмлені внаслідок обстрілів

21.09.2023 12:21 Вовчанськ
Ремонт ЛЕП у Вовчанській громаді / фото АТ «Харківобленерго» Ремонт ЛЕП у Вовчанській громаді / фото АТ «Харківобленерго»

Енергетики «Харківобленерго» відновили електропостачання у селах Вовчанської громади, які були знеструмлені внаслідок обстрілів 24 серпня.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго».

Як розповів начальник Харківського високовольтного РЕМ Олександр Ганус, під час ремонтних робіт бригада енергетиків попала під ворожий обстріл, тож довелося чекати сприятливих умов та дозволу військових.

За словами начальника Вовчанського РЄМ Олега Ковальова, для відновлення електропостачання у селах Стариця, Бугруватка, Графське, Симинівка, Верхня Писарівка, Лосівка, Шестерівка, Сосновий Бір, Приліпка та частково Лиман енергетики відремонтували високовольтну лінію 110 кВ, пошкоджену обстрілами.

Зараз підстанція працює у штатному режимі.

Харківобленерго, ремонт ЛЕП у Вовчанській громаді

Ремонт високовольтної лінії у прикордонні / фото АТ «Харківобленерго»

Харківобленерго, заживлення прикордонних сіл

Енергетики ремонтують ЛЕП після обстрілів / фото АТ «Харківобленерго»

Раніше ми писали, що прикордонні села Захарівка, Іванівка, Василівка, Благодатне Вовчанської громади Харківської області залишаються знеструмленими через пошкодження високовольтної лінії електропередачі, розташованій майже на кордоні з рф. 

Нагадаємо, у Вовчанську Харківської області другу зиму не буде газопостачання. Раніше його забезпечували газом від ГРС Шебекіно, що в бєлгородській області росії.

Нагадаємо також, що наразі прикордонна Вовчанська громада готується до зими без опалення та потребує буржуйки та обігрівачі.

Більше новин Вовчанськ читайте на нашому сайті.