У Вовчанську і П’ятихатках установлять нові модульні будиночки для бригад «швидкої»

05.01.2023 15:48 Вовчанськ
У населених пунктах Харківської області, де через постійні ворожі обстріли були зруйновані приміщення постійного базування екстреної медичної допомоги, відкривають модульні будиночки.

Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов, передає «Слобідський край».

За словами Олега Синєгубова, 2 нові будиночки встановлюють у Вовчанську та в селищі П’ятихатки у Харкові. Після підключення комунікацій у них базуватимуться бригади екстреної медичної допомоги.

«Ці будиночки обладнані всім необхідним для безпечної та комфортної праці. Тут є місця для прийому пацієнтів, для відпочинку та прийому їжі персоналу тощо. Дуже вдячні нашим польським партнерам за те, що вкотре надали таку важливу допомогу», – зазначив Олег Синєгубов.

Харківська область отримала нові модульні будиночки для бригад екстреної допомоги завдяки проекту «Польська допомога» та за підтримки ХОВА.

Харківська область Модульний будинок для бригад «швидкої» допомоги, 2023

Це вже друга поставка мобільних будиночків у Харківську область. У листопаді 4 такі мобільні пункти базування екстреної медичної допомоги з’явилися в деокупованих Ізюмі та Боровій.

Нагадаємо,  4 січня відновила роботу Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування. 

Нагадаємо також, що окупанти не припиняють терор мирного населення міста Вовчанськ. Так, 24 грудня ворог неодноразово гатив з артилерії по місту.

Головні новини Вовчанськ читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко