Загинув на власному городі: у Вовчанську зростає кількість жертв, оновлені дані (фото)

20.04.2024 13:34 Вовчанськ
Наслідки обстрілу міста Вовчанськ, 20 квітня / Фото: Харківська обласна прокуратура Наслідки обстрілу міста Вовчанськ, 20 квітня / Фото: Харківська обласна прокуратура

У місті Вовчанськ Харківської області кількість жертв у результаті ранкового обстрілу зросла до двох.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну прокуратуру та начальника Слідчого управління Нацполіції в Харківській області Сергія Болвінова.

Уранці 20 квітня росіяни атакували місто Вовчанськ. Пряме влучання прийшлося на житлову багатоповерхівку – частина будинку повністю зруйнована. За даними Сергія Болвінова, поранення отримали жінка та чоловік. Обом постраждалим 61 рік. 

– Одну з мешканок урятували сусіди. Жінці 61 рік, вона отримала уламкова поранення та забій суглоба. Спустити її з дев'ятого на сьомий змогли люди, які також були всередині. А далі сходами постраждалу несли на руках поліцейські та цивільні. Зараз вона в лікарні, її стан середньої важкості, – розповіли у прокуратурі.

Ще одне влучання прийшлося на приватний сектор: там загинув 50-річний чоловік, який під час атаки порався на городі. Прокурори зазначили, що жертвою атаки став ще 84-річний чоловік. 

Попередньо, агресор бив по місту авіаційним керованим боєприпасом та з РСЗВ.

Загиблий чоловік, Вовчанськ

Загиблий мешканець Вовчанська / Фото: Харківська обласна прокуратура