Громади Красноградського району отримають нові шкільні автобуси

30.08.2023 15:54 Зачепилівка

Шкільні автобуси придбають коштом субвенції з державного бюджету для 6 територіальних громад Красноградського району Харківської області – Зачепилівської, Кегичівської, Наталинської, Сахновщинської, Старовірівської та Красноградської.

Як передає «Слобідський край», про це на брифінгу 30 серпня розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За словами Олега Синєгубова, загалом на потреби громад Красноградського району закуплять 12 шкільних автобусів, якими планують підвозити учнів до тих навчальних закладів, де буде можливість відновити заняття в форматі офлайн або змішаній формі.

«Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 418 було прийнято порядок щодо використання коштів у тому районі, який не перебуває в зоні активних або можливих бойових дій. У нас на сьогодні це один лише Красноградський район», – пояснив Олег Синєгубов.

Загалом субвенцією на закупівлю автобусів передбачено 31 мільйон 206 тисяч гривень.

Нагадаємо, з бюджету Красноградської територіальної громади Харківської області виділено майже 100 тисяч гривень на заходи з відлову, вакцинації, стерилізації та чіпування безпритульних тварин

У Зачепилівській громаді Харківської області перейменовано декілька вулиць, назви яких були пов’язані з росією чи радянським союзом.

Нагадаємо також, що на території Сахновщинської громади Харківської області облаштовано 8 захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів.

Більше новин Красноградський район читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко