У Зачепилівській громаді можуть з’явитися дві нові ради

04.06.2024 10:49 Зачепилівка
Дискусія у Зачепилівці/«Слобідський край» Дискусія у Зачепилівці/«Слобідський край»

У Зачепилівській громаді обговорили проблеми та перспективи розвитку, а також комунікацію між владою, молоддю та бізнесом.

 

Як повідомляє «Слобідський край», у Зачепилівці пройшла зустріч на тему «Підвищення рівня співпраці між ОМС, громадянським суспільством та громадянами». Під час дискусії обговорювалися проблеми й перспективи розвитку громади. За підсумками зустрічі в Зачепилівці взяли в розробку залучення молоді та бізнесу в розвиток громади.

– Я бачу результат цієї зустрічі, у нас уже є ідеї, які хочеться втілити. Необхідно найближчим часом прописати алгоритм роботи, побачити ресурси молоді – кого можна залучити до співпраці. До початку повномасштабної війни ми планували зробити молодіжний центр, нині потрібно знову порушити це питання, – зазначила голова Зачепилівської селищної ради Олена Петренко.

Також на зустрічі зазначили, що молодь громади потрібно підключати до написання різноманітних проєктів із залучення підтримки від міжнародних партнерів. Так, у ТГ можуть з’явитися цікаві хаби та простори.

– Молодіжна рада – це ваш кадровий ресурс. Ми працюємо з багатьма громадами та всім рекомендуємо створювати молодіжні ради. Молодь може приходити туди для того, щоб будувати кар’єру. Вони при селищній раді отримують потрібні навички, далі здобувають вищу освіту, і в них фактично вже є місце роботи, – зазначив експерт з децентралізації Віктор Нестеренко.

Крім того, експерти порадили створити у громаді раду підприємців.

Підприємці – це люди, які знають витрати, пріоритети. Це ваші додаткові руки й голови. Вони можуть вам дати нові ідеї та досвід. Адже підприємці мають той досвід, якого не мають органи місцевого самоврядування. Дуже важливо не втрачати тут співпрацю та зайнятися цими двома напрямами,  – наголосила експертка з децентралізації Діана Барінова.

Автор: Анастасія Хушану