Височанський молодіжний центр відкриває нові філії

Толоки, святкові акції, творчі зустрічі, спортивні змагання та навчальні програми. Чи не кожного дня  Молодіжний центр High проводить заходи у Височанській громаді.

Про діяльність та плани на майбутнє Молодіжного центру High Hub Височанської громади розповіла медіа «Слобідський край» завідувачка закладу Наталія Пахніна.

Вона повідомила, що як волонтерська ініціатива Центр почав працювати з липня 2022 року. Офіційно, як підрозділ Височанського палацу культури та мистецтв, – у жовтні 2022 року. У майбутньому Центр планують перетворити на окремий комунальний заклад.

– Працюємо за грантовою програмою, у чотирьох напрямах: медіаграмотність, психологічна підтримка, соціальна згуртованість, кар’єрне консультування. Крім того, при молодіжному центрі є волейбольна команда «Спартак – Високий», і вона нещодавно посіла друге місце у чемпіонаті Харкова, – розповідає Наталія Пахніна.

Організовуються кіноперегляди, творчі зустрічі з відомими людьми. Також молодіжний центр є організатором низки толок, до яких долучаються інші мешканці громади.

– Остання толока – ми стали учасниками всеукраїнської акції до Всесвітнього дня парку. До нас звертаються місцеві мешканці, або самі визначаємо засмічені місця – парки, узбіччя, ліси і так далі, – каже керівниця молодіжного центру.

За її словами, цільова аудиторія центру – мешканці громади від 10 до 35 років, але в заходах можуть брати участь усі охочі. Так чи інакше до діяльності центру  долучається молодь усієї Височанської громади, активних учасників близько 300.

– У нас дружні стосунки з відомими українськими діячами. Наприклад, нас підтримує Сергій Жадан. Нещодавно він робив збір на ремонт нашого центру. Приїжджають інші відомі харківські письменники, – зазначає Наталія Пахніна.

Найближчим часом планується відкриття двох філій центру у Високому та Покотилівці. Зараз у цих приміщеннях ремонт. У Бабаях філія вже працює.

«Слобідський край» раніше писав, що Богодухівській громаді працює мережа цифрових освітніх центрів з укриттями.