Міського голову Змієва відсторонили від посади до 27 вересня: що відомо

11.09.2023 14:21 Зміїв
Фото: скриншот з відео Фото: скриншот з відео

У Харківській області Зміївського міського голову Павла Голоднікова відсторонено від виконання обов’язків до 27 вересня. 

4 вересня Харківський апеляційний суд розглянув ще одну апеляційну скаргу прокурора. Відео судового засідання розміщене на сайті Зміївської міської ради, повідомляє  «Слобідський край»

Сторона обвинувачення наполягала відсторонити від займаної посади Павла Голоднікова. Клопотання прокурора суд задовольнив частково, відсторонивши міського голову Змієва від виконання своїх посадових обов'язків у межах строку досудового розслідування до 27 вересня.

До Голоднікова застосували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави в розмірі 268 400 гривень.

Зазначимо, що 3 серпня Київський райсуд Харкова відмовив у задоволенні клопотання прокуратури про відсторонення Павла Голоднікова від посади голови Зміївської міської ради. А також частково задовольнив клопотання слідчого щодо застосування до міського голови запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Суд не відправив Павла Голоднікова до СІЗО, а дав можливість до 8 серпня внести заставу у розмірі 214 720 гривень.

Деталі справи

На початку серпня Харківська обласна прокуратура повідомила про викриття «схеми» заволодіння бюджетними коштами під час проведення ремонтних робіт дошкільного навчального закладу у місті поблизу Харкова.

Цю аферу у 2021 році організували міський голова населеного пункту, де розташований дитячий садок, директор фірми та двоє його співробітників, які виконували ремонт об’єкта. За цей час вони встигли заволодіти 400 тисячами гривень. Усім чотирьом зловмисникам повідомлено про підозру.

Нагадаємо, нещодавно біля міста Зміїв знайшли поховання бронзового часу.  Археологи відразу ж розпочали дослідження.

Також нагадаємо, що   у Змієві відкрився розмовний клуб з української мови.

Раніше ми писали, що СБУ затримала у Харкові ворожого інформатора, який збирав та передава окупантам дані про українських військових у Харківській області.

Більше новин про місто Зміїв читайте на нашому сайті.