У Зміївській громаді врятували жінку, яка впала в 12-метровий колодязь

01.10.2021 18:20 Зміїв

У селі Бірки Харківської області 31-річна жінка впала в колодязь і перебувала у крижаній воді близько двох годин.

У селі Бірки Зміївської громади 1 жовтня 31-річна місцева жителька впала у водяний колодязь, глибина якого приблизно 12 метрів. На крики жінки до місця пригоди збіглися місцеві жителі та співробітники пересувного відділення Укрпошти.

– Ми намагалися врятувати жінку, опускали мотузку, ланцюг,  але вона була знесилена і мокра, тому не могла втриматися. Викликали медиків та рятувальників, і до їх приїзду намагалися втримати жінку на поверхні води усілякими способами, –  розповіла «Слобідському краю» територіальний менеджер Укрпошти Тетяна Лучко, яка була присутня на місці пригоди.

– Співробітники ДСНС опустились на дно колодязя і за допомогою рятувальної мотузки витягли жінку на поверхню. Вочевидь вона йшла набрати воду і з необережності впала у колодязь, знаходилася там близько двох годин, –  розповів «Слобідському краю» речник ГУ ДСНС у Харківській області Євген Василенко.

Визволену з пастки постраждалу одразу оглянула медична бригада, яка прибула на виклик. Медики діагностували переохолодження та перелом ноги. Потерпілу було госпіталізовано до Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної допомоги № 4.