Вчителям громади Харківської області уріжуть зарплати

26.05.2022 09:33 Зміїв
Фото: slovoidilo.ua Фото: slovoidilo.ua

Освітян Зміївської громади Харківської області найближчим часом чекає зниження заробітної плати.

Вчора, 25 травня, пройшла позачергова ХХVI сесія депутатів Зміївської міської ради в режимі відеоконференції. Під час засідання стало відомо, що найближчим часом на працівників освітньої галузі чекає урізання заробітних плат, через зменшення державної освітньої субвенції в сумі понад 10 мільйонів гривень. Про це повідомляє «ЗМІЇВLIVE».

– Відповідно до повідомлення управління державної казначейської служби України, міському бюджету зменшена освітня субвенція з державного бюджету в сумі 10 мільйнів 246 тисяч 200 гривень. Відповідно зменшені видатки по відділу освіти по загальноосвітніх школах на оплату праці з нарахуванням у цій же сумі, – сказала заступниця начальника фінансового управління міської ради Тетяна Саболаєва.

Читайте також: У двох громадах Харківської області відновили рух автобусів. Розклад

За словами Зміївського міського голови Павла Голоднікова, без огляду на зменшення зарплати, вчителів скорочувати не будуть.

– Держава перебуває у воєнному стані. Коштів у державному бюджеті не вистачає. І на рівні керівництва держави було прийнято рішення щодо зменшення державної освітньої субвенції, яка йде на заробітну плату педагогам у розмірі 10 % (це на наші кошти дещо більше 10 мільйонів гривень). Тому ми зменшуємо видатки на заробітну плату освітян, але ці видатки не понесуть за собою скорочення. Тобто люди залишаються на своїх робочих місцях, – сказав Павло Голодніков.