Відключення світла: що треба знати жителям Зміївської громади

02.12.2022 12:37 Зміїв

У Зміївській громаді Харківської області можуть бути застосовані планові, лімітні та аварійні відключення світла.

Як приймається рішення стосовно відключення електроенергії в окремих районах, розказав у зверненні голова громади Павло Голодніков, повідомляє «Слобідський край»

«Разом з «Харківобленерго» ми домоглися збереження електропостачання на тих ділянках, де присутні об’єкти критичної інфраструктури: район паперової фабрики; вулиця Левадна, де знаходяться потужності, що забезпечують водою майже всі райони міста Зміїв; районна лікарня; теплові мережі, що знаходяться на мікрорайоні міста», – сказав він.

Таким чином, інколи виходить так, що на одній вулиці світла немає, а на іншій воно є майже постійно. Завдяки цьому в громаді підтримується робота критичної інфраструктури, яка працює для забезпечення жителів громади теплом та водою.

Чим відрізняються відключення електроенергії

  • Планові, які відбуваються за заздалегідь опублікованим графіком.
  • Лімітні, які передбачають відключення від електропостачання тієї лінії, на якій спостерігається перенавантаження системи.
  • Аварійні, які застосовують у разі, якщо спостерігається надмірне споживання електроенергії в окремому районі області. Тоді високовольтні лінії вимикають від мережі, й вся територія громади опиняється без світла.

Лімітні та аварійні відключення відбуваються поза графіком. Час відключення та тривалість не можемо спрогнозувати ані ми, ані енергетики нашої громади. Усе залежить від завантаженості енергосистеми в цілому.

Нагадаємо, у Зміївській громаді 1 грудня відновили рух легкового автотранспорту по Задонецькому мосту. З понеділка, 5 грудня, міст буде відкритий для автобусів та вантажівок.

У лікарні Зміївської громади Харківської області повністю відновили вікна після російського ракетного обстрілу 7 вересня. 

Нагадаємо також, жителі Зміївщини отримали першу партію дров за урядовою програмою забезпечення населення безоплатною деревиною на опалення.