Енергетики повністю заживили село Макарове, яке було знеструмлене з березня

04.01.2023 13:29 Золочів

Фахівці Золочівського району електричних мереж (РЕМ) АТ «Харківобленерго» повністю відновили електропостачання в селі Макарове Золочівської громади Харківської області.

Про це повідомляє пресслужба АТ «Харківобленерго», передає «Слобідський край».

Через активні бойові дії село залишалося знеструмленим з березня минулого року. Зараз у селі Макарове проживає понад 100 споживачів. Частину села було заживлено ще в грудні.  

«Ремонтні роботи ускладнювалися через погодні умови та складний рельєф місцевості. Населений пункт розташований на пагорбах, тому техніці подекуди важко було проїхати, особливо в теплу погоду, коли дороги перетворювалися на багнюку», – розповіли в Золочівському РЕМ.

Відновлення світла в селі Макарове, Харківщина, січень 2023

Зараз енергетики працюють над відновленням ліній електропередачі, які живлять село Цилюрики. У найближчих планах – відновлення електропостачання також і в селі Дуванка. 

Загалом у Золочівській громаді без світла ще близько 130 людей, які проживають у 12 селах. Більшість з них – прикордонні.

Відновлення світла в селі Макарове, Харківщина, січень 2023

Нагадаємо, у грудні минулого року енергетики повернули світло у село Турове Золочівської громади Харківської області, яке залишалось знеструмленим протягом 10 місяців.

Наприкінці листопада «Укрзалізниця» відновила залізничне сполучення між Золочевим і Харковом. Поїзди роблять зупинки на станціях: роз’їзд 6 км, Основа ЕЦ, роз’їзд Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Подвірки, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, Пересічне, Яротівка, Черелино, Феськи, Рогозянка, 205 км, Чорноглазівка та Соснівка.

Нагадаємо також, що на території Золочівської громади відкрились і чекають відвідувачів 17 Пунктів Незламності, а в разі потреби є резервні місця для обладнання додаткових пунктів.

Головні новини Золочів читайте на нашому сайті.