Село Турове у Золочівській громаді, яке було знеструмлене з початку війни, вже зі світлом

08.12.2022 15:18 Золочів
Енергетики повернули світло у село Турове Золочівської громади Харківської області, яке залишалось знеструмленим протягом 10 місяців.

Про це розказав голова громади Віктор Коваленко, передає «Слобідський край».

За словами Віктора Коваленка, люди жили без світла 10 місяців.

«З березня деокуповане село Турове було знеструмлене. Завдяки бригадам енергетиків, у тому числі залучених з Богодухова, а також роботі саперів, які виявили велику кількість вибухонебезпечних предметів, сьогодні мешканці села отримали світло у своїх домівках», – повідомив голова громади.

Також Віктор Коваленко розповів, що під час ремонту енергомереж автомобіль енергетиків підірвався на на протипіхотній міні. На щастя, ніхто з фахівців не постраждав.

Нагадаємо, наприкінці листопада «Укрзалізниця» відновила залізничне сполучення між Золочевим і Харковом. Поїзди роблять зупинки на станціях: роз’їзд 6 км, Основа ЕЦ, роз’їзд Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Подвірки, Зарічанка, Шпаківка, Курортна, Пересічне, Яротівка, Черелино, Феськи, Рогозянка, 205 км, Чорноглазівка та Соснівка.

Нагадаємо також, що на території Золочівської громади відкрились і чекають відвідувачів 17 Пунктів Незламності, а в разі потреби є резервні місця для обладнання додаткових пунктів.

Пункти Незламності в Золочівській громаді розташовані в Центрі первинної медичної допомоги, в приміщеннях селищної ради та пожежної частини. У старостинських округах місця на випадок блекауту також облаштовані в адмінбудівлях і медичних закладах.