Евакуація у Золочівській громаді: скільки людей виїхало за тиждень

10.06.2024 18:49 Золочів
Будинок у селі Олександрівка після обстрілу/Фото: Віктор Коваленко Будинок у селі Олександрівка після обстрілу/Фото: Віктор Коваленко

Жителі продовжують виїжджати із Золочівської громади Харківської області. Однак наразі вже менше, аніж було раніше.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко.

– Після того, як напруга спала, люди менше виїжджають. Наразі ми вже другу сім’ю відправляємо у місто Золочів Львівської області. Там людей зустрічають, розташовують. Облаштували гуртожиток під наших переселенців. Минулого тижня туди переїхала родина з 9-місячною дитиною, вони з Олександрівки, а останній час проживали в селищі Золочів. Їх гарно зустріли, приділили увагу. Були задоволені такою гостинністю й телефонували сюди друзям і розповідали, як їх там дуже-дуже добре прийняли, – розповідає Віктор Коваленко. 

Як каже керівник громади, за минулий тиждень, з 3 по 9 червня, із Золочівської громади евакуювали близько 30 людей, семеро з них діти. Люди виїжджають з прикордоння – Олександрівки, Відродженівського тощо. 

– Без огляду на те, що на російській стороні вагомого скупчення військ немає, ситуація все одно стабільно напружена, громада постійно обстрілюється. Тому задля безпеки рекомендуємо виїжджати, – звернувся до жителів начальник Золочівської СВА.

Нагадаємо, у ніч проти 10 червня окупанти обстріляли Івашки і Перовське, а також підприємство у Золочеві.

Автор: Савелій Мякушко