Генератор, «Старлінк», опалення: чим оснащені Пункти Незламності в Золочівській громаді

03.12.2022 18:12 Золочів

У Золочівській громаді Харківської області функціонують 17 Пунктів Незламності, а в разі потреби є резервні місця для обладнання додаткових пунктів.

Про це повідомив начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко, передає «Слобідський край».

«Наразі такої кількості Пунктів Незламності для жителів громади достатньо, хоча в разі потреби ми маємо резервні місця для відкриття додаткових пунктів», – сказав Віктор Коваленко.

Пункти Незламності в Золочівській громаді розташовані в Центрі первинної медичної допомоги, в приміщеннях селищної ради та пожежної частини. У старостинських округах місця на випадок блекауту також облаштовані в адмінбудівлях і медичних закладах. 

«Це гарний приклад для інших пунктів – є потужний генератор, Інтернет «Старлінк», опалення, теплі речі й інші умови, щоб люди могли тут перебувати. Ми постійно працюємо над збільшенням кількості Пунктів Незламності та їх укомплектуванням, особливо генераторами та «Старлінками». Наша кінцева мета – щоб кожен пункт був однаково забезпечений усім необхідним», – розповів заступник начальника ХОВА Євген Іванов про Пункт Незламності у Центрі первинної медичної допомоги.

Пункти Незламності в Золочівській громаді оснащені генераторами і Старлінками

За словами начальника Богодухівської РВА Анатолія Рисцова, Пункти Незламності району забезпечені всім необхідним. У міру надходження генераторів та іншого обладнання кількість таких пунктів збільшуватимуть.

«Зараз ми зосереджені на інформуванні місцевого населення про Пункти Незламності. Надаємо адреси, розповідаємо про режим роботи тощо», – зазначив Анатолій Рисцов.

Адреси Пунктів Незламності в Золочівській громаді.

На Харківщині Пункти Незламності відкрито в освітніх, медичних, адміністративних закладах, пожежних частинах та наметах ДСНС. У таких приміщеннях люди можуть підзарядити гаджети, обігрітися, випити чаю, переночувати, приготувати їжу та навіть отримати першу медичну допомогу.

Нагадаємо також, що «Укрзалізниця» відновлює залізничне сполучення із Золочевим та Цупівкою.